Trzecie zadanie turniej klas IV – VI za nami

trzecie zadanie

Trzecie zadanie turniej klas IV – VI za nami

W piątek 18 listopada 2016r w Hali Szkoły Podstawowej w Konikowie odbył się turniej piłki nożnej dla klas IV – VI.  Realizowaliśmy trzecie zadanie z zaplanowanych w ramach wygranego prze Ludowy Uczniowski Klub Sportowy ,, Start” Projektu z cyklu „Działaj lokalnie – „Piłkarska reprezentacja Polski czeka…” Dzieci uczestniczące w turnieju zaprosiły do brania udziału w zawodach swoich rodziców i bliskich.

Zawody zostały podzielone na dwie kategorie. Zespoły składały się z  zawodników „starszaków” i „młodzieńców”. W pierwszej występowały dwie drużyny złożone z uczniów klas IV – V i najbliższych. Udział wzięło 14 uczestników. W drugiej kategorii  starszej czyli uczniów i rodziców z klasy VI wzięło udział 13 osób.

Zwycięzca był tylko jeden – zdrowy styl życia. Wszyscy uczestniczyli podkreślali świetną zabawę i wyrazili chęć uczestnictwa w podobnych inicjatywach.