Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Tradycyjnie, jak co roku, w naszej szkole gościliśmy najbliższych sercu dzieci i nas dorosłych także – Babcie i Dziadków. Z okazji Ich Święta, w  dniu 23 stycznia 2017r., odbyło się uroczyste spotkanie pełne muzyki, śpiewu, tańca, recytacji, a nade wszystko serdecznych życzeń z głębi serca płynących. Wnuczęta przygotowały program artystyczny, w którym pokazały, jak mocno kochają swoje drogie Babcie i Dziadków. Radości było co nie miara! 

W zorganizowanej uroczystości wzięli także udział zaproszeni goście. Wójt Gminy Świeszyno, Pani Ewa Korczak, złożyła Seniorom serdeczne życzenia zdrowia, radości, pociechy z wnuków i z dzieci. Do życzeń przyłączyła się także Dyrektor Szkoły –  Pani Dorota Nitka. Wśród przybyłych gości znaleźli się również: Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Pani Maria Gontarek, Dyrektor Multimedialnego Centrum Kultury „E – Eureka” –  Pani Ewa Sabatowicz, Przewodniczący Rady Gminy Świeszyno –  Pan Stanisław Komar oraz Przewodnicząca Rady Rodziców naszej szkoły –  Pani Wioletta Mikołajczyk.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu oraz wszelkie miłe słowa skierowane do Babć i Dziadków w dniu Ich święta.

 

Opracowanie: Dorota Tomczyk

dzień babci i dziadka 2017.8

Archiwa
Skip to content