Kolejny turniej piłkarski z udziałem naszej drużyny

W  niedzielę 5 lutego 2017 r., w Mielnie na boisku Orlik, odbył się   trzeci turniej
w ramach rozgrywek Liga Bałtycka  Orlik 2012 – Powiat Ziemski Koszalin  w kategorii Młodzik (rocznik 2004 i młodsi).

 Organizatorem imprezy  była Akademia Piłkarska I Mielno. W zawodach wzięło udział sześć  zespołów z takich klubów jak : Akademia Piłkarska I Mielno, Akademia Piłkarska II Mielno SP Bonin SP Konikowo ,UKS Olimpia I Bobolice) i  UKS Olimpia II Bobolice. Zespoły grały systemem „każdy z każdym” 1x 10minut. Turniej wygrała drużyna
z Bobolic i jest  samodzielnym liderem po trzech turniejach.

W zespole naszej szkoły wystąpili: Mikołajczyk Dominik, Lebioda Hubert, Borowski Oliwier, Sapilak Patryk, Bronowicki Nikodem, Matuszewski Mateusz i Truszkowski Nikodem. Nasza drużyna wygrała jeden mecz, jeden zremisowała i pięć spotkań przegrała. Warto podkreślić, że wszystkie mecze przegraliśmy stosunkiem tylko jednej bramki.

Ogromne podziękowania dla rodziców, a w szczególności  państwu Kamili i Jerzemu Lebioda oraz pani Marzenie Sapilak.

 

                                                                                          Opracowanie: Bartłomiej Kuniczuk

turniej mielno1

turniej mielno

Archiwa