Remont sali 8a

remont 8a.1

remont 8a.2

Remont sali 8a

W czasie ferii zimowych został przeprowadzony remont sali 8a. Została położona tapeta, pomalowana farbami. Tapety dostarczyła i zasponsorowała firma – Grupa Cermag, której pracownikiem jest Pan Piotr Wapniarz – rodzic uczennicy klasy 2a. Firma Textile jest producentem tapet. Tapeta, która została położona w klasie to Virtulan Systexx Active SP 38 R-Faktor. Państwo Piszcz zakupili nowe listwy przypodłogowe. Przez Radę Rodziców zakupione zostały obudowy na grzejniki oraz farby. Dziękujemy wszystkim rodzicom z klasy 2a za wkład i zaangażowanie, a w szczególności:

– Państwu Małgorzacie i Piotrowi Wapniarz

– Państwu Kamili i Pawłowi Piszcz

– Pani Justynie Budzyńskiej

– Panu Pawłowi Smołucha

– Panu Marcinowi Włodarzewskiemu

oraz wychowawczyni klasy 2a – Annie Górskiej.

Uczniowie po wejściu do sali nie mogli uwierzyć, że to ta sama klasa. Na ich twarzach zagościł uśmiech.

Opracowała: Anna Górska