Podsumowanie programu „Działaj Lokalnie”

działaj lokalnie

Podsumowanie programu „Działaj Lokalnie”

24 marca 2017r., w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, odbyła się gala podsumowująca kolejną  edycję programu „Działaj Lokalnie”. Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie realizowała w ramach projektu, cykl zajęć sportowych pod nazwą „Piłkarska reprezentacja Polski czeka…”  W czasie uroczystości, zaprezentowano  wszystkie projekty zrealizowane w 2016 roku oraz wręczone zostały podziękowania realizatorom i partnerom. Gminę Świeszyno reprezentowała Pani Wójt – Ewa Korczak oraz nauczycielka Szkoły Podstawowej w Konikowie – Urszula Kasztelan.

Niezwykle  miłym akcentem spotkania był spektakl teatralny pt. „Szalone nożyczki”, którego reżyserem jest Andrzej Chichłowski.

Opracowanie: Urszula Kasztelan