Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych 2017

dzień godności2017.1

dzień godności2017.2

dzień godności2017.3

Dnia 13 maja 2017 r. w SP w Konikowie świętowaliśmy Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych. W programie artystycznym publiczność mogła obejrzeć pięknie przygotowany spektakl w wykonaniu uczniów SP w Konikowie pod kierunkiem polonistki – pani Bożeny Kazimierskiej. Następnie na scenie zaprezentował się szkolny zespół wokalny „Bemol”. Po „Bemolu” wysłuchaliśmy chóru „Kamerton 3”. Ostatni utwór „My, Cyganie” oba zespoły zaśpiewały wspólnie, przy głośnym aplauzie publiczności 🙂 Na zakończenie części artystycznej wystąpł zespół „Cecylianki”. Dziękuję „Bemolowi” i „Kamertonowi”, byliście suuuper!

Barbara Kadela