Dzień Dziecka 2017 w SP w Konikowie

dzień dziecka 2017.4

dzień dziecka 2017.1

dzień dziecka 2017.2

Dzień Dziecka 2017 w SP w Konikowie był pełen wrażeń.

O godz. 9.00 rozpoczęła się V edycja konkursu „Mam Talent”. Uczniowie prezentowali się w 3 kategoriach: śpiew, taniec i gra na instrumencie. W sumie wzięło udział 48 uczniów, a dodatkowo zespół „Bemol” wystąpił poza konkursem. Jury w składzie: przewodniczący pan Zbigniew Kułagowski, dyrektor MCK e-Eureka w Świeszynie oraz członkowie: pani Bożena Kazimierska i pani Dorota Tomczyk przyznało Nagrodę Grand Prix następującym uczennicom:

1. 1.Amelia Wojciechowska – kat. „śpiew”.
  2. 2.Maria Tchórzka – kat. „taniec”

W wyniku głosowania uczniów, nauczycieli i gości Nagrodę Publiczności otrzymali ex aequo następujący artyści:

1. 1.Duet taneczny: Carmen Gralak i Jakub Smołucha.
  2. 2.Julia Czesnowska – kat. „śpiew”.

Wielkie brawa!

Były też dyplomy laureata we wszystkich kategoriach oraz wyróżnienia. Niespodzianką był występ nauczycielki, pani Doroty Tomczyk, która rewelacyjnie zagrała rolę „Samochwały”. A zatem wszyscy zaprezentowali się wspaniale i wszystkim gratulujemy! Dziękuję pani Dyrektor, Szanownemu Jury, a także pani Marlenie Łuczak i pani Annie Kordek za świetną współpracę. Po tych emocjach przyszedł czas na spektakl w wykonaniu teatru „Odsłona”. Reżyserem tej sztuki był pan Tomasz Marko. Super przedstawienie! Wspaniały Dzień Dziecka w naszej szkole zakończył się przepyszną porcją lodów dla każdego ucznia. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i lodów.

Barbara Kadela