Mały Polak w Świeminie

Jak co roku uczniowie klas młodszych brali udział w Międzyszkolnym Konkursie „Mały Polak” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Świeminie. Uczniowie klas trzecich musieli wykazać się rozległą wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzn, zaś pierwszoklasiści wykonywali plakat na temat „Za co kocham Polskę”. Zadania konkursowe były bardzo trudne, ale nasi uczniowie poradzili sobie z nimi bez problemu. Przywieźliśmy aż cztery nagrody. Wśród uczniów klas trzecich najlepszy okazał się Maciej Banat i zdobył II miejsce. Natomiast w konkursie plastycznym uczennice klasy pierwszej: Lena Modzelewska, Zuzanna Hamułka oraz Liliana Chmiel zajęły  II miejsce. Zwycięzcom gratulujemy!

Opracowała: D. Trepka

mały polak2017.1