Osiągnięcia uczniów 2016/2017

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko

ucznia

klasa

miejsce

Nauczyciel prowadzący

Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.

– szczebel wojewódzki

-szczebel rejonowy

Paweł Wiśniewski

Paweł Wiśniewski

V

V

finalista

wysoki wynik

Krystyna

Tarnowska

Konkurs Kangur Matematyczny 2017

Tomasz Wiśniewski

Paweł Wiśniewski

Maciej Banat

Oliwer Mekler

Bruno Tomaszewski

Roksana Janik

Hubert Lebioda

IIb

V

IIIb

IIa

IIb

V

V

Wynik bardzo dobry

Wynik bardzo dobry

wyróżniony

wyróżniony

wyróżniony

wyróżniona

wyróżniony

Dorota Tomczyk

Krystyna Tarnowska

Ewa Pawlik

Anna Górska

Dorota Tomczyk

Krystyna Tarnowska

Krystyna Tarnowska

Ogólnopolski Konkurs „ Orzeł matematyczny”

Paweł Wiśniewski

V

laureat

Krystyna Tarnowska

Konkurs Olimpus – olimpiada
 z matematyki

Paweł Wiśniewski

V

laureat

Krystyna Tarnowska

VI Regionalny Konkurs Grafiki Komputerowej „Rysowanie na ekranie”

Maciej Banat

Michał Cisłowski

IIIb

IIb

II miejsce

wyróżnienie

Dorota Tomczyk

Dorota Tomczyk

Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej z Elementami Pierwszej Pomocy

Julia Anarowicz

Maciej Banat

IIIb

IIIb

III miejsce

Ewa Pawlik

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy jesieni”

Maria Chodanowicz

Izabela Janeczek

Maja Baranowicz

Carmen Gralak

IIIa

IIIb

IIIa

IIIa

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Dorota Trepka

Ewa Pawlik

Dorota Trepka

Dorota Trepka

Powiatowy Konkurs Plastyczny- „ Ilustrujemy książki Grzegorza Kasdepkego”

Hanna Studzińska

Maja Wojtkiewicz

OPa

OPb

Nagrodzona

nagrodzona

Justyna Matejko

Marlena Łuczak

Festiwal Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej „Szum”

w Mścicach

Karolina Bogacz

Martyna Cyngiel

Wiktoria Romanowska

Oliwia Kliber

Martyna Janeczek

Aleksandra Siudzińska

Zuzanna Sienkiewicz

Wiktoria Latkowska

Hubert Lebioda

Wiktoria Kulik

Dawid Niziński

Weronika Miłaszewska

Weronika Lis

Roksana Janik

Amelia Wojciechowska

Aleksandra Wojtczak

Hanna Wieczorek

Dawid Płocha

Maria Tchórzka

Izabela Janeczek

VI

VI

VI

VI

VI

V

IIIa

V

V

V

V

V

V

V

IV

IV

IV

IV

IIIb

IIIb

II miejsce

Zespół BEMOL

Barbara Kadela

Ligia Bałtycka „Orlik 2012”

Powiat Ziemski Koszalin

– Turniej w Boninie

– Turniej w Bobolicach

Aleksander Gut

Dominik Mikołajczyk

Marcin Cerk

Hubert Lebioda

Dominik Pytliński

Patryk Sapilak

Nikodem Bronowicki

Paweł Wiśniewski

Aleksander Gut

Dominik Mikołajczyk

Marcin Cerk

Nikodem Truszkowski

Dominik Pytliński

Patryk Sapilak

Nikodem Bronowicki

Paweł Wiśniewski

Mateusz Matuszewski

V

VI

VI

V

VI

VI

VI

V

V

VI

VI

V

VI

VI

VI

V

VI

III miejsce zespołowo

III miejsce zespołowo

Urszula Kasztelant

Bartłomiej

Kuniczuk

Urszula Kasztelant

Bartłomiej

Kuniczuk

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski  „W krainie wierszy Jana Brzechwy”

Filip Grunwald

Maja Kozłowska

Julia Anarowicz

IIIb

IIIa

IIIb

I miejsce

II  miejsce

wyróżnienie

Ewa Pawlik

Dorota Trepka

Ewa Pawlik

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzno-Gramatyczny ”Korrida 2017”

Carmen Gralak

Julia Anarowicz

Tomasz Wiśniewski

IIIa

IIIb

IIb

II miejsce

Dorota Trepka

Ewa Pawlik

Dorota Tomczyk

Międzyszkolny Konkurs Literacki ”Jak to dawniej
 w szkole bywało?”

Paweł Wiśniewski

Emil Sierant

V

IV

II miejsce

III miejsce

Bożena Kazimierska

Bożena Kazimierska

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Polsce „Mały Polak”

Maciej Banat

IIIb

II miejsce

Ewa Pawlik

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ”Mały Polak”

Zuzanna Hamułka

Lena Modzelewska

Liliana Chmiel – Huszanin

I

I

I

II miejsce

Urszula Kasztelan

Festiwal Piosenki Jesiennej

Gabriel Romankiewicz

Nikola Zarzycka

Hanna Studzińska

Julia Rywak

Natalia Chodanowicz

Nikola Dolińska

Martyna Latkowska

Amelia Pietrzak

Aleksandra Matuszewska

Oliwia Merder

OPa

OPa

OPa

OPa

OPa

OPb

OPb

OPb

OPb

OPb

wyróżnienie

zespołowo

Justyna

Matejko

Marlena Łuczak

Turniej Recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

Etap gminny

Maja Kozłowska

Julia Czesnowska

Amelia Wojciechowska

Hubert Lebioda

IIIa

IV

IV

V

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Dorota Trepka

Bożena Kazimierska

Konkurs „Młode Talenty Gminy Świeszyno 2017”

Julia Czesnowska

Carmen Gralak

Jakub Smołucha

IV

IIIa

IIa

Talent, kat. śpiew 

Talent , kat. taniec

Barbara Kadela

Gminny Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

dzieci z OPb

OPb

Wyróżnienie

zespołowo

Marlena Łuczak

Podsumowując osiągnięcia uczniów są następujące:

  1. 1.finalista na poziomie wojewódzkim i wysoki wynik na szczeblu rejonowym

w Konkursie Matematycznym dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego;

  1. 2.dwóch uczniów z wynikiem bardzo dobrym oraz 5 wyróżnionych w Konkursie „Kangur Matematyczny 2017”;
  2. 3.laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł matematyczny”;
  3. 4.laureat konkursu Olimpus- olimpiada z matematyki;
  4. 5.II miejsce i wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Grafiki Komputerowej „ Rysowanie na ekranie”;
  5. 6.III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Przyrodniczej z Elementami Pierwszej Pomocy;
  6. 7.I, II, III miejsce oraz wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Barwy jesieni”;
  7. 8.dwie nagrodzone w Powiatowym Konkursie Plastycznym-  „ Ilustrujemy książki Grzegorza Kasdepkego”;
  8. 9.II miejsce zespołowo w Festiwalu Piosenkii Żeglarskiej „Szum”

w Mścicach;

  1. 10.dwa III miejsca w turniejach piłki nożnej Ligi Bałtyckiej „Orlik 2012” Powiat Ziemski Koszalin;
  2. 11.I, II miejsce oraz wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie recytatorski w „Krainie wierszy Jana Brzechwy”;
  3. 12.II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficzno-gramatycznym „Korrida 2017”;
  4. 13.II i III miejsce w Konkursie Literackim „Jak to dawniej w szkole bywało?”;
  5. 14.II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Polsce „Mały Polak”;
  6. 15.II miejsce w Międzyszkolny Konkursie Plastycznym „Mały Polak”;
  7. 16.wyróżnienie zespołowe w Festiwalu Piosenki Jesiennej;
  8. 17.czterech laureatów w etapie gminnym Turnieju recytatorskiego „Ptaki, ptaszki…”;
  9. 18.dwa tytuły „Talent Roku 2017” w Konkursie Młode Talenty Gminy Świeszyno;
  10. 19.wyróżnienie zespołowe w Gminnym Konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową.

                                                                                               Opracował: Cezary Czenko