Finał Wojewódzki Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”!

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Konikowie z klasy II i III wzięli udział w Finale Wojewódzkim Turnieju o Puchar Tymbarku. Organizatorem zawodów było miasto Szczecinek, zmagania młodych sportowców miały miejsce na miejskim stadionie. Grupa do finałów przygotowywała się bardzo skrupulatnie, najpierw wygrywając eliminacje powiatowe, później solidnie przepracowując okres zimowy. Duże słowa podziękowania dla trenera Bartłomieja Kuniczuka. To właśnie dzięki niemu wszyscy chłopcy w Finałach zaprezentowali się w dobrej formie. Każdy kolejny udział w turnieju to nowe doświadczenia i realizacja piłkarskiej pasji Naszych chłopców. Kadra na Turnieju Finałowym: Wojciechowski Bartosz, Bebich Sasza, Piszcz Kacper, Majcher Dominik, Mekler Olivier, Kucharski Daniel, Tomaszewski Bruno, Wiśniewski Tomasz, Szulc Filip.

bydgoszcztymbark1

bydgoszcztymbark2