Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dzień ziemi18.4

Dzień ziemi18.3

Dzień ziemi18.2

Dnia 26 kwietnia 2018 w naszej szkole został przygotowany apel z okazji Dnia Ziemi pod hasłem „Dbajmy o nasz dom” przez uczniów klasy II, IV, V oraz VI wraz z paniami Patrycją Drozda i Urszulą Kasztelan. Uczniowie zaprezentowali przedstawienie o Zielonym Kapturku, w którym zachęcali wszystkich, aby dbali o naszą planetę poprzez segregację śmieci. Uczniowie wcielili się w postacie leśnych zwierząt, którzy opowiedzieli, jak trudno jest żyć w lesie, w którym znajdują się śmieci. Natomiast osoby pod postacią Zielonego Kapturka, Ekobabci, Ekodziadka oraz Ekoleśniczego udzielali cennych rad i wskazówek na temat właściwego segregowania śmieci. Przedstawienie wzbogaciły ekologiczne piosenki oraz informacje na temat Dnia Ziemi.

Opracowanie: Patrycja Drozda

Urszula Kasztelan