Wielki sukces sportowy naszego ucznia!

Filip Sz.1

Filip Sz.2

Uczeń naszej szkoły Filip Szulc wraz z „Gwardią Koszalin”, wygrał polskie eliminacje do Turnieju CHAMPIONS TROPHY CUP 2018. W czerwcu będzie reprezentował Polskę w Wielkim Finale w Wiedniu. CHAMPIONS TROPHY CUP to największy turniej piłkarski na świecie. W zmaganiach finałowych, które odbędą się 15 – 17 czerwca w Wiedniu, weźmie udział 128 drużyn z całego świata. W poprzednim roku, rozgrywki do lat 10 wygrała CHELSEA LONDYN.

Niezmiernie ważny jest także fakt, iż właśnie Filip został uznany za najlepszego zawodnika Turnieju!


                                       Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z naszego ucznia!

 

                                                                    Opracowanie: Bartłomiej Kuniczuk

Archiwa