Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

zakończenie 18.1

zakończenie 18.2

Dnia 22 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Dyrektor szkoły – pani Dorota Nitka, która w wielu ciepłych słowach podziękowała rodzicom za pracę na rzecz placówki. Wójt Gminy Świeszyno – Pani Ewa Korczak wręczyła nagrodę Wójta uczniowi klasy VI Pawłowi Wiśniewskiemu, natomiast Dyrektor GOPS – Pani Maria Gontarek nagrodziła uczniów klas IV – VI nagrodami Fundacji „Stypendia Świeszyńskie”. Uczniowie klas starszych otrzymali także statuetki „Mądra sówka” i nagrody książkowe za wysokie wyniki edukacyjne i zachowanie. Po części oficjalnej uczniowie udali się do swych sal lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa oraz pożegnali się ze szkołą na czas wakacji.

Kończąc rok szkolny życzymy uczniom, rodzicom i nauczycielom bezpiecznych, słonecznych i udanych wakacji.

Opracowanie: Dorota Tomczyk