„Sprzątamy Świat 2018”

sprzątanie19.2

„Sprzątamy Świat 2018”

W  dniu 26.09.2018r. uczniowie klas I – III oraz Oddziału Przedszkolnego wraz
z wychowawcami wyruszyli na  „wielkie sprzątanie”. Uczestnicy akcji otrzymali plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki. Sprzątali miejsca wokół szkoły, boisko i plac zabaw dla dzieci. Akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2018” towarzyszył Konkurs plastyczny na plakat klasowy pod tytułem „Sprzątamy Świat”. Konkurs zorganizował Szkolny Klub Ligi Ochrony Przyrody prowadzony przez nauczyciela biologii Pana Andrzeja Bezmiana. Laureatami konkursu zostały klasy: III – 3. miejsce, II – 2. miejsce i klasa 1. – I miejsce.

Serdeczne gratulacje!

Dorota Tomczyk