Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

den 19.3

den 19.2

den 19.4

Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia dzieci i młodzieży. W naszej szkole świętowaliśmy ten dzień 12 października 2018 roku, w piątek. Przepiękną laurką na tę okoliczność była część artystyczna złożona z wierszy, piosenek i życzeń w wykonaniu uczniów z Koła Teatralnego, których przygotowała Pani Bożena Kazimierska. W programie nie zabrakło nauczycielskiej mody oraz zabawnych scenek z życia szkoły. Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, za co serdecznie Im dziękujemy.

                                                                                                                          Dorota Tomczyk

Archiwa
Skip to content