DYSKOTEKA Z OKAZJI HALLOWEEN

halloween3

halloween5

halloween4

Dnia 29.10.2018 r. w Szkole Podstawowej w Konikowie uczniowie wzięli udział w dyskotece halloweenowej, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem. Była to świetna okazja do zaprezentowania swoich kreatywnych pomysłów na najstraszniejsze przebranie. Było bardzo upiornieeee! Tego poniedziałkowego przedpołudnia można było napotkać na parkiecie budzące strach postacie czarownic, upiorów, czy wampirów rewelacyjnie bawiących się w rytmach tanecznej muzyki, którą serwował mistrz konsoli – uczeń klasy 8. Grzegorz Rojek i nauczyciel wychowania fizycznego Pan Bartłomiej Kuniczuk. Nie ulega wątpliwości, że za rok uczniowie naszej szkoły będą chcieli mieć szansę na ponowne spotkanie „oko w oko” ze swym upiorem tańczącym w rytmie energetycznej muzyki.

Opracowanie:
                                                                                         Opiekun Samorządu Uczniowskiego