Śniadanie daje moc 2018

zdrowojem18.2

zdrowojem18.3

„Śniadanie daje moc!”

Dnia 8 listopada 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Zdrowego Śniadania. Do akcji przystąpiły dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klas I-III. Na wstępie wszyscy uczniowie spotkali się w hali celem rozpoczęcia Akcji „Śniadanie daje moc!” Później dzieci same przygotowywały smaczne, zdrowe i bardzo zróżnicowane śniadania. Były kolorowe kanapki, sałatki warzywne, tosty, płatki z mlekiem oraz soki, woda i kakao. Wszystko smakowało wybornie!

Wierzymy, że nasza akcja przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania – w domu i szkole.

Opracowanie: Dorota Tomczyk