V Festiwal Piosenki Jesiennej

festiwal jesienny18.1

festiwal jesienny18.2

28 listopada w naszej szkole odbył się V Festiwal Piosenki Jesiennej dla Oddziałów Przedszkolnych i Przedszkoli. Głównym celem festiwalu jest rozwijanie twórczości muzycznej dzieci, umożliwienie prezentacji umiejętności wokalnych a także integracja międzyszkolna. Organizatorem konkursu jest p. Marlena Łuczak. Udział wzięło pięć zespołów: z Oddziału Przedszkolnego w Dunowie, w Konikowie, w Świeszynie, w Zegrzu Pomorskim oraz z Przedszkola w Świeszynie. W wyniku głosowania jury przyznało I miejsce zespołowi z Oddziału Przedszkolnego w Świeszynie, II miejsce zespołowi z Oddziału Przedszkolnego w Konikowie, III miejsce zespołowi z Oddziału Przedszkolnego w Zegrzu Pomorskim, w Dunowie oraz dzieciom z przedszkola w Świeszynie. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami. Na zakończenie na uczestników czekał słodki poczęstunek.

M. Ł.