„Andrzejkowy bal postaci z bajek”

andrzejki18.1

andrzejki18.2

andrzejki18.3

andrzejki18.4

30 listopada 2018 r., w naszej szkole odbył się Andrzejkowy bal postaci z bajek. Dzieci przygotowały pomysłowe stroje inspirowane ich ulubionymi bajkowymi postaciami. Również panie zaskoczyły swoich wychowanków wcielając się w rolę bohaterów znanych baśni.
W zabawie uczestniczyły nie tylko dzieci z Oddziału przedszkolnego i klas 1 – 3, ale także uczniowie klas starszych. Radości było co nie miara. Wszyscy pląsali wesoło przy dźwiękach skocznej dziecięcej muzyki. Odwiedziły nas także postacie z bajek, które zabrały dzieci do Krainy Magii, gdzie wspólnie sobie wróżyły. Dzieci dowiedziały się, co je czeka w niedalekiej przyszłości oraz wrzucały grosik do magicznych misek, aby ich wróżby się spełniły.
W role wróżących postaci wcielili się uczniowie klas starszych, działający w Samorządzie Uczniowskim.
                                                                            Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal!

Opracowanie Dorota Tomczyk