Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku, w naszej szkole gościliśmy najbliższych sercu dzieci – Babcie i Dziadków.
Z okazji Ich Święta, w  dniu 22 stycznia 2019r., odbyło się uroczyste spotkanie pełne muzyki, śpiewu, tańca, recytacji, a nade wszystko serdecznych życzeń z głębi serca płynących. Wnuczęta przygotowały program artystyczny, w którym pokazały, jak mocno kochają swoje drogie Babcie i Dziadków, zaś rodzice przygotowali słodki poczęstunek.

W zorganizowanej uroczystości wzięli także udział zaproszeni goście. Wójt Gminy Świeszyno, Pani Ewa Korczak, złożyła Seniorom serdeczne życzenia zdrowia, radości, pociechy z wnuków i z dzieci. Do życzeń dołączyła  także Dyrektor Szkoły –  Pani Dorota Nitka. Wśród przybyłych gości znaleźli się również: Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Pani Maria Gontarek oraz Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej – Pani Helena Zochniak.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu oraz wszelkie miłe słowa skierowane do Babć i Dziadków w dniu Ich święta.

Opracowanie: Dorota Tomczyk