Paweł Wiśniewski finalistą Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego (etap rejonowy)

Uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej w Konikowie, Paweł Wiśniewski, już po raz kolejny odniósł sukces w rejonowym Konkursie Matematycznym, kwalifikując się jednocześnie do etapu wojewódzkiego. Konkurs organizowany jest co roku dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. W tegorocznej edycji wzięło udział 519 uczniów, a do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 148 uczestników z największą liczbą punktów, wśród których znalazł się Paweł. Uczeń klasy siódmej, podobnie jak w roku ubiegłym, znalazł się w grupie finalistów.

Gratulujemy!!!

Opracowanie K. Tarnowska