Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2019 r. był dniem pełnym atrakcji i niespodzianek. Już od rana witaliśmy wiosnę
w kolorowych strojach, chustach, okularach. Jako pierwsi, wystąpili z wiosennym przedstawieniem uczniowie klasy IV i dzieci z Oddziału przedszkolnego, przygotowane przez swoje wychowawczynie: P. K. Nadolską, P. M. Łuczak i P. E. Sawczak. Po przedstawieniu, odbyliśmy fascynującą wycieczkę w świat muzyki, którą przygotowali i przedstawili muzycy Filharmonii Koszalińskiej. Kolejnym punktem programu było tworzenie klasowych plakatów „Bezpieczny Internet”. Jak przystało na Pierwszy Dzień Wiosny, całą gromadą spaliliśmy „Marzannę – zimową Pannę”. Warto dodać, iż w tym dniu odbył się także w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – „Kangur”.

Opracowanie: Dorota Tomczyk