Sukcesy dzieci z OP

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego odniosły wiele sukcesów w konkursach organizowanych w ostatnim czasie:

Powiatowy konkursu plastyczny pod hasłem „Ilustrujemy utwory Wandy Chotomskiej” organizowany przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną. Na konkurs wpłynęły 474 prace. Laureatkami zostały:

– Lena Urbaniak

Konkurs plastyczny pt.”100 lat PCK” organizowany przez CEN w Koszalinie. Na konkurs, wpłynęło 126 prac. Laureatkami zostały:

– Maja Stankiewicz

– Laura  Ziemlanikow

– Nikola Parus

– Emilia Złociak

– Joanna Dziadek

Konkurs plastyczny pt.”VIVA ITALIA” organizowany przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną. Na konkurs wpłynęło 111 prac. Laureatkami zostały:

– Gabriela Staszek

– Lena Urbaniak

24 kwietnia w MCK e-Eureka w Świeszynie odbył się konkurs recytatorski dla przedszkolaków „Kalinki”. W konkursie udział wzięło 23 uczestników, reprezentantka naszego przedszkola Maja Stankiewicz zajęła I miejsce, natomiast Lena Urbaniak – wyróżnienie. Pozostali uczestnicy z naszego oddziału: Joanna Dziadek, Gabriela Staszek oraz Konrad Kowalczyk.