Konkurs recytatorski „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”

W tym roku po raz 51. odbył się Regionalny Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta polne” organizowany przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną. W eliminacjach do wielkiego finału udział wzięło czworo uczniów naszej szkoły. Byli to laureaci gminnego przeglądu.

Dnia 20 maja, w kategorii „Ptasząt”, dla uczniów klas I-III, naszą szkołę reprezentowali: Natalia Wojciechowska, uczennica klasy I oraz Krystian Staszek, uczeń klasy II.

Dnia 21 maja, w kategorii „Ptaszków”, dla uczniów klas IV-VI, udział wzięły dwie uczennice klasy VI: Julia Czesnowska i Amelia Wojciechowska.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci książek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!