Dzień Otwarty

Dnia 29 maja 2019r. w naszej szkole,  odbył się Dzień Otwarty dla dzieci i uczniów, którzy  w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w Oddziale Przedszkolnym i w klasie pierwszej. Dzieciom towarzyszyli rodzice i bliskie Im osoby. Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Dorota Nitka. Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie przygotowane przez uczniów klas I – II i Oddziału Przedszkolnego. Podczas zwiedzania szkoły, na dzieci i rodziców czekały otwarte drzwi klas, po których oprowadzali zgromadzonych, uczniowie klasy II. Dodatkową atrakcją był pokaz robotów przygotowany przez nauczyciela informatyki oraz uczniów klas starszych. Rodzice mieli również możliwość poznać przyszłe wychowawczynie swoich pociech i porozmawiać się z nimi na spotkaniach klasowych.  Cieszymy się, że dzieci i rodzice przybyli tak licznie i mogli poznać naszą szkołę.

Do zobaczenia we wrześniu!
Opracowanie: Dorota Tomczyk

                                                                              

Archiwa