„Z przyrodą za Pan – Brat!”

10 października 2019 roku, odbyło się w naszej szkole przedstawienie przyrodniczo – ekologiczne „Z przyrodą za Pan – Brat!” w ramach realizacji projektu „Tajemniczy ogród”. Wszystkie klasy oraz Oddział Przedszkolny wraz z wychowawczyniami, zaangażowały się w przygotowanie występu. Jedni śpiewali piosenki, inni recytowali wiersze o tematyce ekologicznej i przyrodniczej. Niekwestionowanym hitem przedstawienia był pokaz mody strojów przygotowanych z odpadów i surowców wtórnych. Bardzo dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i poświęcony nam czas, zaś wszystkim aktorom, modelkom i modelom gratulujemy odwagi, kreatywności i zaangażowania! 

                                                                          Opracowanie: Dorota Tomczyk

Więcej zdjęć na facebook’u naszej szkoły.

Archiwa