Spotkanie z dietetykiem

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie naszej szkoły z  klasy IV , V,  VI biorą udział  w innowacji pedagogicznej „Prawdziwy bohater potrafi zdrowo żyć, być aktywnym i ratować innych.”. Z tej okazji zaproszono do szkoły dietetyk Panią Annę Majchrowską, która w ramach tego projektu przeprowadziła  spotkanie na temat zdrowego stylu życia,  zdrowego odżywiania i roli aktywności w naszym życiu. W sposób niezwykle ciekawy zachęcała młodzież do bardziej świadomego dbania o własne ciało. Omawiając piramidę zdrowego odżywiania zwróciła uwagę na to, co i w jakich proporcjach powinniśmy jeść, aby nasz organizm jak najdłużej pozostał w dobrej kondycji. Uczniowie dowiedzieli się jak dużą wartość ma woda i ile powinniśmy jej wypijać. Spotkanie to zakończyło się gromkimi brawami ze strony młodych słuchaczy. Pięknie Dziękujemy !!!

Prowadzące innowację: Urszula Kasztelan i  Anna Kordek-Wiszniewska