Sukcesy uczniów w konkursach plastycznych

W grudniu odbyło się rozstrzygnięcie trzech konkursów plastycznych, w których wzięli udział uczniowie z naszej szkoły:

Powiatowy konkurs plastyczny „Barwy jesieni” organizowany przez SP nr 10 w Koszalinie, do konkursu przystąpiły: Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie, Szkoła Podstawowa nr 9 w Koszalinie, Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 21 w Koszalinie, Szkoła Podstawowa w Konikowie, Szkoła Podstawowa nr 10 w Koszalinie oraz Szkoła Podstawowa w Mielnie. Nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły:

W kategorii : KLASY PIERWSZE

– II miejsce – Joanna Dziadek

– wyróżnienie – Hanna Świątek

W kategorii : KLASY DRUGIE

– I miejsce – Natalia Wojciechowska

W kategorii : KLASY TRZECIE

– II miejsce – Lena Sobczyk

Rejonowy Ekologiczny Konkurs Fotograficzny „Sprzątanie Świata w szkole lub przedszkolu w obiektywie dzieci” organizowany przez SP nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie oraz Ligę Ochrony Przyrody – Zarząd Okręgu w Koszalinie.
Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się podczas spotkania podsumowującego prace kół LOP w Koszalinie 13 grudnia. Nagrodzone klasy z naszej szkoły:

W kategorii przedszkoli – III miejsce zajął OP

W kategorii szkoły – I miejsce zajęły klasy I i II

Konkurs plastyczny „Animalujemy” organizowany przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną w Koszalinie. Na pracach konkursowych ukazane było ulubione zwierzę, pupil domowy oraz pozytywny stosunek do zwierząt i relacja człowieka ze zwierzętami.  Laureaci z naszej szkoły:

– OP: Oliwia Burdziuk, Szymon Siciak                  

– klasa I: Weronika Dudzik, Joanna Dziadek, Wiktoria Górska, Oliwia Kuras,

  Nikola Parus, Hanna Świątek, Lena Urbaniak, Emilia Złociak

– klasa II: Julia Rywak, Natalia Wojciechowska

– klasa V: Oskar Róż, Iga Włosek

Opracowanie: M. Łuczak

Archiwa
Skip to content