Koncert Kolęd i Pastorałek w Oddziale Przedszkolnym

8 stycznia 2020r. odbyły się dwa  wyjątkowe Koncerty Kolęd i Pastorałek w wykonaniu dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Pierwszy, zorganizowany został dla części uczniów  naszej szkoły, natomiast drugi, dla rodziców małych wykonawców. W programie znalazły się najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, zaprezentowane w muzycznych aranżacjach oraz bożonarodzeniowe wierszyki w wykonaniu naszych maluchów. Atmosfera na koncertach  była wspaniała, a wszystkie kolędy i pastorałki podbijały serca widzów. Dodajmy, że w tym dniu chłopcy zmienili się w dostojnych pastuszków, a dziewczynki w urocze góralki. Najpiękniejsze polskie kolędy, jedyne i niepowtarzalne, w wykonaniu najmłodszych uczniów szkoły, pozwoliły na  nowo poczuć magiczny klimat Bożego Narodzenia.

Opracowanie: Estera Sawczak