Nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020r w Szkole Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie obyło się bardzo nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Absolwenci klasy VIII pożegnali się z wychowawcą, nauczycielami i pracownikami oraz dyrektorem szkoły. W tak trudnym dla wszystkich czasie otrzymali choć namiastkę uroczystości, którą swą obecnością zaszczyciła Pani Ewa Korczak Wójt Gminy Świeszyno. Uczniowie otrzymali nagrody Wójta Gminy, Dyrektora Szkoły, tytuły wzorowych uczniów oraz pamiątki ukończenia edukacji. Jeden z Absolwentów otrzymał tytuł PRYMUSA SZKOŁY. Uczniowie pożegnali szkołę wzruszającymi przemówieniami, które poruszyły serca wszystkim zebranym.Życzymy Wam kochani powodzenia w dalszej drodze rozwoju. Wszystkim uczniom i rodzicom słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.