Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego i klas I rozpoczynają rok szkolny 1 września 2020r. o godz. 8.00 w hali widowiskowo – sportowej. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego z jednym rodzicem, wchodzą do hali wejściem bocznym od strony boiska szkolnego. Uczniowie klas I, również z jednym rodzicem, wchodzą do hali wejściem głównym od strony parkingu.

Uczniowie klas II – VIII rozpoczynają rok szkolny 1 września 2020r. o godz. 8.00 i udają się bezpośrednio do swoich sal lekcyjnych. Uczniowie dojeżdżający autobusem szkolnym, wchodzą wejściem głównym, natomiast uczniowie z Konikowa wchodzą wejściem tylnym od strony boiska. Rodzice nie uczestniczą w inauguracji roku szkolnego (mogą pozostać poza budynkiem szkoły). Rozpoczęcie roku szkolnego będzie trwało około 60 minut.

WSZYSCY UCZNIOWIE, RODZICE, NAUCZYCIELE I PRACOWNICY, MAJĄ OBOWIĄZEK POSIADANIA MASECZKI ZAKRYWAJĄCEJ NOS I USTA.