Dzień Kobiet w naszej szkole

„Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia nawet najskrytszych marzeń oraz przyjemnych w Twym życiu zdarzeń…” Tak ciepłe życzenia złożyli chłopcy swoim Paniom i Koleżankom z okazji Ich Święta. O kobietach, tych małych i dużych, pamiętali także uczniowie z Samorządu Szkolnego i świetlicy. Pod koniec trzeciej lekcji, z głośników popłynęły dźwięki muzyki, a wszystkie Panie otrzymały własnoręcznie wykonane przez chłopców laurki. Na długiej zaś przerwie uczniowie i uczennice z klas młodszych, ustawieni przed szkołą, zaśpiewali znaną, choć trochę zapomnianą piosenkę „Marzec, marzec pięknie się wystroił” oraz gromkie „Sto lat!”. Te miłe, wspólnie spędzone chwile są teraz nam potrzebne, jak nigdy wcześniej.

W imieniu wszystkich Pań i Dziewczynek, serdecznie dziękuję:)

Dorota Tomczyk