Konsultacje Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na organizowane wspólnie z Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem konsultacje Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia dla województwa Zachodniopomorskiego Konsultacje wojewódzkie ogólnopolskiego dokumentu strategicznego dla młodzieży to pierwsza w historii naszego państwa inicjatywa, w której przedstawiciel administracji rządowej zaprasza wszystkich młodych Polaków do tworzenia strategii państwa polskiego a tym samym do wspólnego decydowania o przyszłości Polski. Jest to wydarzenie skupiające przedstawicieli środowisk młodzieżowych, uczniów, studentów i doktorantów z całej Polski, w trakcie którego podejmiemy dyskusje poświęcone sprawom najważniejszym dla młodego pokolenia Polaków. Celem Konsultacji wojewódzkich jest wypracowanie rozwiązań, zebranie opinii i pomysłów, które zostaną uwzględnione w dokumencie strategicznym.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod następującym adresem: https://strategiadlamlodych3.webankieta.pl/.

Konsultacje dla województwa zachodniopomorskiego odbędą się 25 marca br. od godz. 17:00 do godz. 20:00 poprzez platformę Zoom.

Link do wydarzenia zostanie przesłany osobom zarejestrowanym na wydarzenie w wyznaczonym terminie. Ostateczny termin na wypełnienie formularza to wtorek (23.03.2021), do godz. 23:59. Zapraszamy na stronę https://www.gov.pl/dlamlodych, gdzie znajdą Państwo materiały dotyczące konsultacji.

Zachęcam do obserwowania profili Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem na portalach

społecznościowych, na których będziemy informować o pracach nad Strategią na rzecz młodego pokolenia.

FB:https://www.facebook.com/RadaDialoguzMlodymPokoleniem/TT:https://twitter.com/Rada_Dialogu

IG:https://www.instagram.com/rada_dialogu/

Zachęcamy także do nałożenia nakładki na zdjęcie profilowe na fb, dzielenia się Państwa opiniami oraz oznaczanie swojego udziału w konsultacjach za pośrednictwem hashtag`u #KonsultacjeDlaMlodych.

Link do nakładki znajduje się poniżej:

www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=231756222012160

Z wyrazami szacunku,

Piotr Mazurek

Pełnomocnik Rządu ds. Polityki Młodzieżowej

Archiwa
Skip to content