Uroczyste zakończenie I etapu edukacji

23 czerwca 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia I etapu edukacji klasy trzeciej. Z uwagi na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne wzięli w niej udział tylko uczniowie tej klasy wraz z wychowawcą, rodzice oraz dyrektor szkoły i nauczyciele, którzy w tym czasie nie mieli pod opieką swoich wychowanków. Dzieci kończące I etap swojej edukacji przedstawiły krótki program artystyczny złożony z piosenek, wierszy oraz utworów muzycznych. Całość uroczystości dopełniła dekoracja przygotowana przez Panią Marlenę Łuczak, za którą bardzo dziękuję. W uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody, pamiątki i drobne upominki oraz statuetki „Wzorowy uczeń”. Dyrektor Szkoły – Pani Dorota Nitka wraz z wychowawczynią klasy wręczyła podziękowania rodzicom za trzyletnią pracę na rzecz szkoły. Uroczystość zakończyła się wspólnym spotkaniem przygotowanym przez rodziców, w czasie którego dzieci i rodzice pożegnali również swoją wychowawczynię.

Kochani – bardzo Wam dziękuję za te trzy lata wspólnej przygody z nauką. Będę wspominać Was z ogromnym sentymentem. Wierzę, iż nie zawiedziecie nadziei, jakie w Was pokładam. Powodzenia! Dziękuję również Rodzicom – byliście zawsze niezawodni!

Wychowawczyni klasy – Dorota Tomczyk