Otwarcie nowych sal

31 sierpnia 2021 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego łącznika oraz trzech sal lekcyjnych. W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Świeszyno Pani Ewa Korczak, Zastępca Wójta Gminy Świeszyno Pani Izabella Karlińska-Ćwięka, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Konikowie Pani Dorota Nitka, Kierownik Referatu ds. Inwestycji i Budownictwa Pani Wioletta Ryndziewicz, Kierownik Referatu ds. Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych Pan Marek Brzostko, Dyrektorzy Placówek Oświatowych Gminy Świeszyno: Joanna Remplewicz, Sylwia Pazera, Agnieszka Pieprzka, Radne Rady Gminy Świeszyno: Joanna Odymała i Urszula Górka, Proboszcz Parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Świeszynie Ks. Krzysztof Gorczyński, pracownicy szkoły w Konikowie oraz rodzice uczniów.