Dzień Chłopaka w naszej szkole

W czwartek 30 września 2021r., z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką P. Urszuli Kasztelan, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji wszystkim małym i dużym Chłopcom z naszej szkoły Dziewczęta (te duże i małe) złożyły serdeczne życzenia oraz wręczyły drobne upominki. Przedstawiciele Samorządu przygotowali również słodycze oraz tzw. „bon na niepytanie”. Każdy, kto posiadał w swym ubiorze krawat lub muszkę, mógł być spokojny o dzisiejsze odpytywanie na lekcjach. Również Dziewczynki i Panie prezentowały swym ubiorem sympatyzowanie z męską częścią społeczności szkolnej.

Dziękujemy za dobrą zabawę i jeszcze raz życzymy Chłopcom i Panom wszystkiego najlepszego.

                                                                  W imieniu wszystkich Dziewcząt: Dorota Tomczyk

Archiwa
Skip to content