Rozkład jazdy- 1 września 2022

Rozkład jazdy autobusu szkolnego na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Dojazd do szkoły

Autobus nr 1

7.05 Bardzlino

7.08 Golica

7.12 Dunowo

7.20 Strzekęcino

7.23 Chłopska Kępa

7.30 Mierzym

7.33 Włoki (koło słupa)

7.37 Włoki (Ogród botaniczny)

7.40 Świeszyno (ośrodek zdrowia)

7.42 Świeszyno (szkoła)

7.44 Chałupy

7.46 Konikowo (Orlen)

Autobus nr 2

7.25 Niekłonice (działki)

7.27 Niekłonice (pętla)

7.32 Giezkowo

7.35 Jarzyce

7.41 Świeszyno (szkoła)

Wyjazd ze szkoły po skończonym rozpoczęciu 9.25