Drugoklasiści z wizytą w teatrze

29 września 2022 roku, uczniowie klas drugich odbyli fascynujące spotkanie ze sztuką teatralną. Odwiedzili Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie, gdzie przeżyli mnóstwo przygód z małą dziewczynką o imieniu Pipi. Ta mała dziewczynka ma 9 lat i zna ją każdy. Jej mama mieszka na chmurce w niebie, a tata pływa po morzach i oceanach. Nie słynie z tego, że lubi chodzić do szkoły, ani z tego, że jest posłuszna dorosłym. To najsilniejsza istota świata, z torbą pełną złotych monet, z rudymi warkoczykami i tysiącem piegów. Dzieci poznały jej przyjaciół, konia, z którym mieszka w willi Śmiesznotce, małpkę Pana Nilsona i wszystkie niestworzone historie, które opowiada. Oto ona. Po prostu Pippi. Kultowa postać dzieci, młodzieży i dorosłych w roztańczonym i rozśpiewanym spektaklu dla widzów od lat 3 do 103. Dziękujemy aktorom za moc emocji, jakie dane nam było przeżyć!

Klasa II a i klasa II b