Międzynarodowy Dzień bez Przemocy

W tym roku Szkoła Podstawowa im. W. Szymborskiej w Konikowie obchodziła „Międzynarodowy Dzień bez Przemocy ” w pierwszym tygodniu października. Zorganizowano konkurs „Szkoła bez przemocy” w którym udział wzięli uczniowie klas młodszych oraz kl. 4b i 5. Odbyły się także zajęcia profilaktyczne na temat przemocy i agresji a także prezentacje filmów profilaktycznych z You Tube „Reżyser życia”. Podczas zajęć  uczniowie klas starszych 4, 5 i 7 brali aktywny udział w zajęciach. Chętnie uczestniczyli w dyskusjach wysuwając własne pomysły. Rozdano ulotki i kolorowanki profilaktyczne otrzymane z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świeszynie. Nagrody w konkursie plastycznym zostały ufundowane przez Zespół Interdyscyplinarny Gminy Świeszyno. Dziękujemy za wsparcie.

Realizatorzy : Aneta Turek, Anna Kordek-Wiszniewska