Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej

Dnia 28 listopada 2022 r., w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej dzieci z klas I. Uczniowie klasy IV b, pod opieką Pani Agnieszki Ustianowskiej, przygotowali bajkowy test znajomości postaci z najpopularniejszych bajek i baśni polskich oraz krótki program złożony z wierszy, których głównymi bohaterami były książki. Dzieci otrzymały z rąk Dyrektora Szkoły Dyplomy Czytelnika Biblioteki Szkolnej oraz „Moje pierwsze książeczki”. Pani Bibliotekarz przygotowała również słodkie upominki na umilenie tak ważnego dla dzieci dnia. W uroczystości uczestniczyli uczniowie klasy II b, którzy z przyjemnością przypomnieli sobie swoje pierwsze dni w szkole.

Pierwszoklasistom życzymy powodzenia i częstych wizyt w bibliotece, a za mile spędzone chwile – bardzo dziękujemy.
                                                                                Uczniowie II b z wychowawcą: D. Tomczyk