Sukces w powiatowym konkursie pt. „Ilustrujemy utwory D. Gellner”

Uczennice naszej szkoły odniosły sukces w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Ilustrujemy utwory Doroty Gellner”. Podsumowanie wyników konkursu odbyło się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej w czasie XX edycji powiatowej dziecięcej sesji naukowej pt. „Czarodziejski świat Doroty Gellner”. Na konkurs wpłynęły 362 prace plastyczne, najwięcej prac wpłynęło z naszej szkoły – 47. Nagrodzone zostały 72 prace. Autorzy nagrodzonych rysunków otrzymali książki oraz dyplomy. Gratulujemy!

Laureatkami zostały:

– Aleksandra Ostrowska kl. Ia

– Alicja Kułak kl. IIa

– Joanna Dziadek kl. IVa

– Kornelia Węcławik kl. IVa

– Amelia Wilkowska kl. IVa

– Lena Urbaniak kl. IVb

– Emilia Złociak kl. IVb

– Gabriela Staszek kl. IVb

– Nikola Parus kl. IVb

Archiwa