„Niepodległość 3D” – sukcesy uczniów w konkursie

W październiku dzieci z naszej szkoły wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Niepodległość 3D” upamiętniający rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem konkursu jest Gmina Świeszyno pod patronatem Wójt Gminy Świeszyno Pani Ewy Korczak. Konkurs miał na celu propagowanie postaw patriotycznych wśród uczniów szkół podstawowych oraz kształtowanie poczucia świadomości narodowej i szacunku wobec Ojczyzny. Sukcesy naszych uczniów. 

W kategorii klas I-III; 

I m-ce Marcelina Masłowska kl IIa

II m-ce Nadia Kowal kl IIa

III m-ce Franciszek Malinowski kl. IA

Wyróżnienie zdobyła klasa IIa 

W kategorii klas IV- VI

II m-ce Amelia Wolna 

Wyróżnienie:

Oliwia Świtała kl. V

Gabriela Staszek kl. V

Natalia Wojciechowska kl. VI

Archiwa