Dzień Mamy i Taty w Oddziale Przedszkolnym

Przedszkolnym Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego człowieka rodzice, to najważniejsze osoby w jego życiu. Należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicami. Dlatego w naszym przedszkolu nauczyciele pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. Z tej to właśnie okazji odbył się występ artystyczny w wykonaniu naszych najmłodszych. Były wiersze, piosenki i życzenia dla kochanych rodziców. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.