20 grudnia odbyły się Jasełka z udziałem klas III i dzieci z OP. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczniów w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienia były wyjątkowe. Dzieci występowały w pięknych strojach, świątecznej scenerii, z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię świąt. Zgromadzona licznie publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc. Po występach zabrała głos pani dyrektor Dorota Nitka, która podziękowała uczniom i nauczycielom za występy i złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Po zakończonych występach nie zabrakło śpiewania kolęd, pastorałek i składania sobie życzeń. To wszystko sprawiło, że naprawdę poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt.
E.Sekrecka











