Wycieczka do Zwierzogrodu z okazji Dnia Przedszkolaka

Wycieczka do Zwierzogrodu z okazji Dnia Przedszkolaka była dla dzieci z zerówki niezwykłym i pełnym atrakcji przeżyciem. Przedszkolaki mogły podziwiać różne zwierzęta: alpaki, kózki, króliki, pieski oraz poznać ciekawostki z ich życia. Ogromną frajdę sprawiło karmienie zwierząt oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z nimi. Dzieci miały okazję zapoznać się z wełną alpaki co wzbudziło duże zainteresowanie i ciekawość. Przedszkolaki z zachwytem łapały kolorowe bańki mydlane, uczestniczyły w warsztatach malowania dyni, bawiły się na placu zabaw. Po aktywnym zwiedzaniu i zabawie dzieci ze smakiem zjadły kiełbaski z grilla. To był dzień pełen wrażeń, uśmiechów i wspólnej zabawy. Wyjazd dostarczył wiele pozytywnych emocji, sprzyjał integracji grupy i stał się niezapomnianym sposobem na świętowanie Dnia Przedszkolaka.

Archiwa
Przejdź do treści