Bezpieczni w pobliżu budowy

?Bezpieczni w pobliżu budowy?

W ramach ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej ?Bezpieczni w pobliżu budowy?, dnia 6 listopada 2013r odbyło się spotkanie edukacyjne dla dzieci, przygotowane i prowadzone przez pracowników firmy budowlanej ?Skanska?. Miało ono formę teatrzyku połączonego z piosenkami i konkursami o tematyce bezpieczeństwa. Podczas spektaklu dzieci dowiedziały się od bohaterów grających w teatrzyku, Tomcia-Brygadzisty, Zebry Drogowej oraz Kota, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i wokół budowy. Utrwaliły znaki drogowe i zasady przechodzenia przez jezdnię. Dzieciom zostały także przedstawione niebezpieczeństwa związane z placem budowy gdzie istnieje duże natężenie ruchu maszyn i pojazdów. Wszystko to w ciekawej dla najmłodszych i niezwykle barwnej formie przedstawienia teatralnego.

Na koniec spotkania wszyscy uczniowie otrzymali od firmy ?Skanska? opaski odblaskowe.

skanska 2

skanska 6