Projekty i programy realizowane w szkole

Projekty realizowane w szkole 2019/2020:

1. „Fabryka Kompetencji Kluczowych” to nazwa projektu, którego celem jest współpraca samorządów na rzecz podnoszenia jakości edukacji na obszarze Koszalińsko – Kołobrzesko – Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego  i rozwijania kompetencji kluczowych uczniów.
  2. „Aktywna tablica” to program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.
  3. „Tajemniczy ogród” – projekt grantowy z cyklu „Działaj lokalnie”.

Programy realizowane w szkole 2019/2020:

1. Program adaptacyjny. Klasa I.

2. „Nie ufaj nieznajomym…” Na podstawie programu profilaktycznego „Cukierki”. Oddział przedszkolny, klasa II.

3. „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Program o tematyce bezpieczeństwa. Klasa I

4. Program poprawy bezpieczeństwa „Bezpieczna droga”. Klasa II.

5. „Przyjaciele Puchatka”. Program ekologiczny. Klasa II.

6. „Trzymaj formę”. Program edukacji w zakresie trwałego kształtowania postaw prozdrowotnych . Klasy IV – VI.

1. „Problem z głowy”. Program profilaktyki zdrowotnej. Oddział przedszkolny, klasy
    I – III.

1. Komponent warzywno – owocowy i mleczny. Program rządowy. Klasy I – IV.

1. Program fluoryzacji zębów. Klasy I – VI.

1. „Bądź kumplem – nie dokuczaj!”. Kampania  pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka. Etyka.