Dzień Babci i Dziadka

1489179 294855090661604 1566013396 n1


1604756 294852480661865 420623350 n1


Dzień Kobiet wiecznie młodych oraz przystojnych James Bond’ów
czyli Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w SP w Konikowie

 

Tradycyjnie, jak co roku, Szkoła Podstawowa w Konikowie gościła w swych progach najbliższych sercu dzieci i nas dorosłych także – Babcie i Dziadków.

Z okazji Ich Święta w dniu 21 stycznia 2014r. odbyło się uroczyste spotkanie pełne muzyki, śpiewu, tańca, recytacji, a nade wszystko serdecznych życzeń z głębi serca płynących. Wnuczęta przygotowały program specjalnie na tę okoliczność: były Kaczuszki i Przedszkolna samba, Alfabet dla babci i dziadka, Rodzinna familiada, piosenki śmieszne i poważne, taneczne układy ze szkoły Zumby oraz porywająca do tańca Chocolata. Wszystkie dzieci pokazały swymi występami, jak mocno kochają Dziadków. Radości było co nie miara!

Po programie nadszedł czas na słodki poczęstunek, prezenty i upominki własnoręcznie przygotowane przez dzieci.

W naszej uroczystości wzięli także udział zaproszeni goście. Wójt Gminy Świeszyno Pan Ryszard Osiowy złożył seniorom serdeczne życzenia zdrowia, radości, pociechy z wnuków i dzieci. Do życzeń przyłączyła się Pani Kierownik Zespołu Oświaty Samorządowej Małgorzata Serocka – Pinczak oraz Dyrektor szkoły Pani Dorota Nitka. Wśród przybyłych gości znaleźli się także sołtysi sołectw Gminy Świeszyno: Pani Zofia Truszkowska i Pan Stanisław Komar, a także Przewodniczący Rady Gminy Pan Cezary Czenko.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu oraz wszelkie miłe słowa skierowane do Babć i Dziadków w dniu Ich święta.

 

Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!

 

Zapraszamy do nas znów za rok! Czekamy z niecierpliwością i niekłamaną radością!

Archiwa
Skip to content