Sukces Wiktorii

P1202262

P1202251

Nasza uczennica w finale Wojewódzkiego Konkursu
na plakat „112: Nagły wypadek!”

Rymowanka Wiktorii Latkowskiej uczennicy klasy II naszej szkoły, wychowanki pani Doroty Tomczyk, znalazła się wśród wyróżnień przyznanych w Konkursie Wojewody Zachodniopomorskiego i Kuratora Oświaty w Szczecinie „Nagły wypadek: 112!”.
Dnia 20 stycznia 2014r. Wiktoria udała się wraz z rodzicami do Szczecina, gdzie otrzymała
z rąk Wojewody Marcina Zydorowicza i Kuratora Oświaty Marii Boreckiej zasłużoną nagrodę. Do konkursu zgłosiło się 18 zachodniopomorskich „Szkół Promujących Zdrowie”, które przysłały 238 prac. Nie lada więc wyróżnieniem były zdobyte przez dziewczynkę laury. Po rozdaniu nagród dzieci zwiedziły Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego, gdzie operatorzy przyjmują zgłoszenia kierowane pod nr 112. Tam uczestnicy konkursu mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy ludzi ratujących życie innym.

Wiktorii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!