Sukces recytatorów

ptaki

Sukces naszych małych recytatorów!

Dnia 29.04.2014r w Centrum Kultury ‘’Eureka’’ w Świeszynie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pt.’’Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne. Uczestnikami konkursu byli uczniowie kl. I – VI gminnych szkół podstawowych oraz Gimnazjum w Świeszynie. W spotkaniu uczestniczyli Wójt Gminy Świeszyno pan Ryszard Osiowy, Kierownik Oświaty Samorządowej pani Małgorzata Serocka – Pinczak oraz rodzice i nauczyciele.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów, wyróżniła najlepszych recytatorów. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz słodką niespodziankę. Wśród 6 uczestników reprezentujących naszą szkołę, 3 uczniów zostało laureatami i będzie nas reprezentowało w dalszym etapie powiatowym. A byli to: Aleksandra Bałdowska ucz. kl. III, Dominik Mikołajczyk ucz. kl. III, Milena Orzechowska ucz. kl. IV. Uczeń kl. II Hubert Lebioda otrzymał wyróżnienie.

Ten zdecydowany sukces naszych małych recytatorów, napawa dumą nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Gratulujemy i trzymamy kciuki za osiągnięcia w następnych etapach.

Agnieszka Ustianowska